Upravit stránku

Průběžné výsledky CZECHMAN TTR

Od 21.5. 2020 probíhá světová premiéra individuálního závodu CZECHMAN TTR. Nyní vám přinášíme průběžné výsledky a navíc i skvělou zprávu ohledně prodloužení termínu. ;)

CZECHMAN TEST Den!

Nemáte ještě plány na první červnovou sobotu? Přidejte se k nám a pojeďte s námi otestovat cyklistickou trať CZECHMAN Triatlon. Součástí programu bude i testování neoprénů a plaveckých brýlí. Startujeme v 10 hodin.

 

Výživová strategie -TRIATLON

Správně nastavený tréninkový plán nemusí být nejdůležitějším faktorem k podání lepšího výkonu. Výkon a úspěch může ovlivnit i správná a hlavně dobře načasovaná výživa

25.-27.9.2020 ZMĚNA termínu CZECHMAN Triatlon

Po posledním prohlášení VLÁDY ČR a současně zvěřejněným harmonogramem s postupným uvolňováním aktuálních omezení kvůli COVID-19 se závod CZECHMAN Triatlon v původně plánovaném termínu 5.-7.6.2020 neuskuteční!

 

 

PARDUS GOMERA nově k zapůjčení u nás na eshopu

Plánujete si pořídit časovkářský speciál a nikdy jste na něm nejeli? Chtěli byste si vyzkoušet a zároveň porovnat jízdu s běžným silničním kolem? Nově u nás na eshopu máte jedinečnou možnost si tohohle krasavce vypůjčit a vyzkoušet. 

Jarní akce na našem eshopu!

Velikonoce jsou tady a s nimi jsme si pro vás připravili dárek v podobě jarní slevy na neopreny světových značek Blueseventy, ZEROD, Zone, 2XU a plavecké brýle značky SWANS. 

 
Nahoru